Hudobnici.sk - Tvoj svet hudby

pavel tavoda live 3.5.08 lučenec

Autor: maččeta

zostava doslova hviezdna,Tibor borsky bass,Pavel tavoda guitars,Peter klea guitars,a Július petrus drums,keďže išlo o solovy projekt tak som siel na tento koncert plny očakávania,pri svetle dvoch neoniek a vyslovene nevhodného prostredia na hudobnú produkciu som si vypočul v celku príjemnú hudbu pripomínajúcu tvorbu joa satrianiho a steveho vaia,prijemne ma prekvapil peter klea jeho sola boli bezchybne a velice profesionálne zvládnuté,no celej produkcii chýbala zohranosť presnosť istota,pravdepodobne dôsledok nedostatočného cvičenia čo bolo asi dost podcenené,škoda!rozhodne sa takáto tvorba nestratí a je potrebná na slovenskej scéne,ostáva veriť že nešlo len o jediný koncert tejto zostavyAk chceš pridať svoj komentár, tak sa prihlás. Ak ešte u nás nie si zaregistrovaný, tak sa zaregistruj.

Autor: maččeta
Pridané: 10.05.2008 08:54
jazzova policia

ide o skupinu aktívnych a neaktívnych muzikantov ktorý pri kávičke rozoberú váš koncert kapelu hudbu aparatúru image no proste všetko,do posledného detailu a podrobia vás ťažkej kritike,no keby sa dostali do nejakej dajme tomu poroty estrádnej show superstar verte alebo neverte po ich slovách by s plačom s pódia ušla každá rýchlo kvasená hviezdička a už nikdy v živote sa na pódium nepostavila,no keďže používajú úprimné a hrubé slová nič sa nedá zverejniť nebodaj odvysielať..


Autor: guitarius
Pridané: 09.05.2008 10:16
Re: propagace

to by ma fakt zaujímalo, čo to je ten obávaný klan jazzovej polície :o)


Autor: maččeta
Pridané: 06.05.2008 21:22
admin

ak sa administrátor rozhodne dat priestor ku vecnej kritike čohokoľvek v rámci hudby,čo je už viacmenej ustne dohodnuté,nejaké postrehy a chrobomyselné úvahy a recenzie tu určite budu padať,a verte neverte aj na kamen..takže budem sa snažiť urobiť niečo preto aby sa tu tento solový projekt objavil...


Autor: RTW King
Pridané: 06.05.2008 11:17
Re:propagacia

Super, budem rad, ked si tu o nich budem vediet precitat nejaky clanok. Nezaskodili by aj nejake fotky z akcii a nejake hudobne ukazky...


Autor: maččeta
Pridané: 05.05.2008 17:12
propagace

no plagátik tak a4,a o celej akcií som sa dozvedel skorej od druhých ako s pútačov v meste,nahovoriť ich na nejakí profil asi ťažko,totižto členovia tohto zoskupenia su dost tvrdohlavého charakteru a su aj členovia obávaného klanu jazzovej polície,a ked oni začnú kritizovať alebo si postavia hlavu,tak je všetkému koniec,nenahovorí ich človek na nič ,ak zoženiem bližšie informácie o tomto zoskupení inač skutočne skvelých muzikantov určite ho sem seknem!!!!


Autor: RTW King
Pridané: 05.05.2008 10:43
TA H2O

Zaujímavé... o tejto zostave som ešte nepočul.... škoda, lebo štýl aký hrá Satriani a Vay sa mi fakt páči... dobré vedieť, že aj na slovenskej scéne je niečo také.
Inak preco ešte nie sú registrovaní na Hudobnici.sk ? :o)