Hudobnici.sk - Tvoj svet hudby

superstar

Autor: maččeta

práve som si pozrel Nemecku verziu programu superstar,a to som nemal robit ked si to len tak opticky porovnám s našou slovenskou superstar scéna je úchvatná kapela a vokalistky na absolútne špičkovej úrovni,súťažiaci bože môj len sa človek čuduje ako je možne že ešte o týchto ludoch nič nečítal nepočul,to nasadenie prednes charizma niečo neskutočne,pozrime sa na slovensku verziu okrem Adely a pyca sa tam nedá nájsť nič pozitívne,nedá sa to dlhšie pozerať nebodaj počúvať,úroveň žiadna kapela?u nás lepšie hrajú kapely na svadbách,vyber skladieb strašná nuda až doslova gýč a vraj elan kolo čo to kuua jeAk chceš pridať svoj komentár, tak sa prihlás. Ak ešte u nás nie si zaregistrovaný, tak sa zaregistruj.

Autor: Pitko
Pridané: 24.09.2008 19:50
SuperStar ??? - !!!

Nedalo mi a dal som na svoju stránku záznam z U.S.A. pretože si už nepamätám odkiaľ som si to stiahol. Pozri si

www.amadeo.sk/BiancaRyan.wmv

stojí to za to !!!


Autor: steroid
Pridané: 04.06.2008 20:50
no superstar...

neviem, ako kategorizuju superstar v nemecku, ale u nas ju kategorizuju pomerne presne vo vztahu k obsahu :) pretoze superstar po boku takych reality show, ako vyVOLEni, big bradr a nora (nory?) mojseja je vcelku vyrovnany super.

som spravil dobre, ze z tych troch serii, co bezali, som dohromady videl snad 2 diely. nez by som si tym mal nicit zdravie, radsej vybehnem vonku :)


Autor: Ronie75
Pridané: 22.05.2008 15:21
Superstaaaar

a to si ešte nevidel americkú superstar... ;o) u nich sa to vola american idol... no co ti budem vraviet... proste po pi<>